26-05-2026, 22:16
W sumie to dobrze, niech Chłopak odpocznie po intensywnym sezonie i maturze, należą mu się wakacje. Tym bardziej, że to zgrupowanie Przegrywów jest teraz potrzebne jak trzecie oczko w dupie a już niedługo najtrudniejsza przeprawa - walka o Ligę Mistrzów.
