napastnik sezonu wg mnie nie musi się równać król strzelców. może. ale nie musi.
to jest gość na tej pozycji, może mieć x bramek od króla strzelców mniej ale swoją grą, asystami, grą w obronie dawać drużynie więcej niż bramki. ale nie wiem czy tak na to patrzą.
a wystarczyło dawać dwie nagrody w tej "kategorii" i byłby spokój: król strzelców i napastnik sezonu
to jest gość na tej pozycji, może mieć x bramek od króla strzelców mniej ale swoją grą, asystami, grą w obronie dawać drużynie więcej niż bramki. ale nie wiem czy tak na to patrzą.
a wystarczyło dawać dwie nagrody w tej "kategorii" i byłby spokój: król strzelców i napastnik sezonu
