27-05-2026, 07:50
Ogólnie wszystko po staremu. Dziwię się natomiast dalszemu postarzaniu rezerw - pomysł, który nie wypalił będzie kontynuowany. Natomiast idea odmłodzenia pierwszego składu i w związku z tym rezygnacja z Karola, stawia pod znakiem zapytania inny pomysł, czyli powroty wychowanków przed emeryturą.
