27-05-2026, 08:04
Trochę mnie zaskoczyła informacja, że uznali naszą kadrę na mocno starzejącą się i co za tym idzie transfery jakie będą to 24-26latkowie. Z starszych zawodników to mamy Pereire, Milica, Murawskiego, Aliego i Ishaka. Jagiełło, Moutinho mają 28 lat więc raczej starzy jeszcze nie są
Z drugiej strony jaki sens ma np sprowadzenie Linettego jeśli mogą sprowadzić grajka o dajmy na to 6 lat młodszego na tym samym lub być może wyższym poziomie na którym da się jeszcze zarobić? Oczywiście, że fajnie by było zobaczyć niektórych chłopaków znowu w Lechu, tak jak teraz Gumny. Tyle tylko, że z biznesowego punktu widzenia nie ma to sensu. No chyba, że kadra się odmłodzi i będzie miejsce na taki powrót przyszłego "emeryta".
Z drugiej strony jaki sens ma np sprowadzenie Linettego jeśli mogą sprowadzić grajka o dajmy na to 6 lat młodszego na tym samym lub być może wyższym poziomie na którym da się jeszcze zarobić? Oczywiście, że fajnie by było zobaczyć niektórych chłopaków znowu w Lechu, tak jak teraz Gumny. Tyle tylko, że z biznesowego punktu widzenia nie ma to sensu. No chyba, że kadra się odmłodzi i będzie miejsce na taki powrót przyszłego "emeryta".

