(27-05-2026, 09:00)secret napisał(a): Linetty by pasował zwłaszcza że będzie grane na trzech frontach znowu. Problem to pewnie jego zarobki, bo jakby chciał 300tys EUR rocznie to spoko ale on będzie chciał co najmniej 2x tyle
No ale jak mówią, że szukamy kogoś w typie Murawskiego to nie znajdziemy go w osobie Linettego nawet pomijając jego wiek, zarobki itd. Moim zdaniem dobrym jest to, że nie patrzymy na okazje jakie są na rynku by potem ich na siłę wpasowywać w zespół.
