27-05-2026, 10:32
Na ich miejscu poszedłbym po wypożyczenia z opcją w pierwszej kolejności. Ze dwa koty przed obozem tak pozyskać. Jak wejdziemy do Ligi Mistrzów i się sprawdzą, sami będą chcieli zostać, a jeśli się nie zgrają z drużyną, łatwo będzie można ich oddać.
