27-05-2026, 13:47
Ja myślałem, że transfery wrześniowe były spowodowane tym że Lech był gorszą alternatywą dla grajków czekających na oferty z lig top5. Zaskoczyli mnie tekstem że Lech może dokonać „transferu premium” na koniec okienka, bo będzie wtedy wiadomo, gdzie będziemy grać i ile kasy wpłynie do budżetu.
