27-05-2026, 15:21
(27-05-2026, 15:10)koziołek napisał(a): Jedno i drugie się nie wyklucza. To drugie doszło teraz bo mamy dość pewną fazę grupową w porównaniu z poprzednimi latami i jest większa szansa na lepszy puchar. Wcześniej nie brali pod uwagę tego wpływu do budżetu transferowego a teraz widać idą pułap wyżej. To plus
Tak, to każe sądzić, że i transfery będą solidne. A jakby (daj Boze, tzn. Nielsie) weszła Liga Mistrzów to jakiś jeden transfer premium premium wleci.

