27-05-2026, 15:43
(27-05-2026, 15:21)Kefas9494 napisał(a):(27-05-2026, 15:10)koziołek napisał(a): Jedno i drugie się nie wyklucza. To drugie doszło teraz bo mamy dość pewną fazę grupową w porównaniu z poprzednimi latami i jest większa szansa na lepszy puchar. Wcześniej nie brali pod uwagę tego wpływu do budżetu transferowego a teraz widać idą pułap wyżej. To plus
Tak, to każe sądzić, że i transfery będą solidne. A jakby (daj Boze, tzn. Nielsie) weszła Liga Mistrzów to jakiś jeden transfer premium premium wleci.
A czy nie powinno być tak że szykuje się skład na puchary a nie pod puchary? Szansa na LM jest tak ogromna że czekając jak nam pójdzie traktuję jako ponury żart. Obecny skład nie jest na to gotowy co wymaga zakupów od zaraz.

