27-05-2026, 15:51
Popieram. Dodatkowo - na koniec okna to premium-premium może być łapanką. Skupić się na najbliższych tygodniach do okresu przygotowawczego.
Na koniec okna zostawić reakcje na kontuzje, bo takie będą.
Na koniec okna zostawić reakcje na kontuzje, bo takie będą.
