27-05-2026, 16:02
(27-05-2026, 15:51)Sultan napisał(a): Popieram. Dodatkowo - na koniec okna to premium-premium może być łapanką. Skupić się na najbliższych tygodniach do okresu przygotowawczego.
Na koniec okna zostawić reakcje na kontuzje, bo takie będą.
Tak byłoby super, ale z tych medialnych informacji wynika, że ewentualny transfer premium będzie jak będzie awans. Wtedy może jakieś fajne wypożyczenie w stylu Walemarka czy Palmy. Ja wolę taki ruch niż teraz kogoś w stylu Arsenicia czy innego Alomerovicia.
