27-05-2026, 17:20
Ja mam niestety negatywny odbiór braku zainteresowania napastnikiem. Rozumiem, że widzą jak Agnero pracuje na treningu ale określenie "jest mocny" nie wystarczy. O ile siła fizyczna w jego przypadku może być atutem to na razie miewa ogromne problemy z koordynacja ruchową, generalnie motoryką i chyba taktyką. Chcę wierzyć, że wiedzą co robią, ale ten sezon pokazał, że jeśli nie będą strzelali pozostali zawodnicy (oprócz napastników) to daleko nie zajedziemy.
