27-05-2026, 17:53
Właśnie u nas strzelają wszyscy gracze formacji ofensywnej i być może dlatego Rutek uważa, że 2 napastników + 2 młodziaków styknie.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |