27-05-2026, 18:52
(27-05-2026, 18:01)strzelisty jupiter napisał(a): Nie bardzo rozumiem czym różni się Agnero od Jakóbczyka, skoro jeden i drugi to potencjał. Co rundę to powtarzam, ale dłuższa absencja Ishaka i zmuszeni będziemy polegać na zawodniku z potencjałem. Na wszystkich frontach!
+1 Ja liczę jednak że to też trochę gra pod publiczkę i ostatecznie kogoś ściągną do ataku. Chociażby gdy będzie pewna Liga Europy.
