27-05-2026, 20:52
(27-05-2026, 16:02)Kefas9494 napisał(a):(27-05-2026, 15:51)Sultan napisał(a): Popieram. Dodatkowo - na koniec okna to premium-premium może być łapanką. Skupić się na najbliższych tygodniach do okresu przygotowawczego.
Na koniec okna zostawić reakcje na kontuzje, bo takie będą.
Tak byłoby super, ale z tych medialnych informacji wynika, że ewentualny transfer premium będzie jak będzie awans. Wtedy może jakieś fajne wypożyczenie w stylu Walemarka czy Palmy. Ja wolę taki ruch niż teraz kogoś w stylu Arsenicia czy innego Alomerovicia.
Będzie transfer premium jak będzie awans. Brzmi to trochę jak - kupię sobie fajną łajbę jak wygram w totka. Tylko że kuponu nie kupiłem.
