27-05-2026, 21:33
Ale na co tu czekać? Gdzie zagramy? Transfer premium na koniec okienka? Jak spadniemy do LKE to sobie możemy zrobić transfer premium. Magnesem jest LM i pod to trzeba budować kadrę. Ale tu znowu wychodzi to, że nie mamy worka z sianem na pilne wzmocnienia. I w sumie koledzy mają tutaj rację, że narracja o powrocie wychowanków właśnie się rozjechała
