28-05-2026, 08:49
Linety znajdzie pracę w Polsce ze spokojem. Jak nie u nas to w Widzewie, Rakowie
NF powiedział, że nie potrzebuje nowego napastnika, bo gramy z jednym, a w składzie jest dwóch dobrych plus Jakóbczyk i młody Szymczak.
NF powiedział, że nie potrzebuje nowego napastnika, bo gramy z jednym, a w składzie jest dwóch dobrych plus Jakóbczyk i młody Szymczak.
