28-05-2026, 08:56
I tego niestety nie jestem w stanie pojąć. W przypadku Agnero ja iskry Bożej nie widzę a u Ishaka wiek robi swoje i ta forma stabilna nie jest. Trzeba się modlić by młody Jakóbczyk miał to coś w sobie i wystrzelił niczym Mońka.
