Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Karnety 26/27
Tryb normalny
#3
(28-05-2026, 15:27)Mosina napisał(a): fair play jest 200 pln tańszy (tak na szybko z tego co patrzę). fajna opcja tak w ogóle, ale ogólnie 1:1 jest podwyżka ok 20%.  nieuzsadniona z punktu widzenia inflacji ok 2-3%.
rozumiem że zbieramy kasę na transfery.
aż strach myśleć ile będą kosztować bilety na LM. i tylko mam nadzieję że karnetowcy utrzymają swoje atrakcyjne zniżki.

Z tymi zniżkami to już też było widać w tym sezonie... bilet na islandzkich ogórków ok.70 zł i zniżka dla karnetowiczów 50%, na mecz z Szachtarem bilety po ok.140zł i zniżka dla karnetowiczów... -20% (co też się oczywiście łapało/ie w opis "zniżki do -50%")
 
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
Karnety 26/27 - przez Harley - 28-05-2026, 12:25
RE: Karnety 26/27 - przez Mosina - 28-05-2026, 15:27
RE: Karnety 26/27 - przez Harley - 28-05-2026, 15:49
RE: Karnety 26/27 - przez raszko - 29-05-2026, 11:55
RE: Karnety 26/27 - przez surfer - 03-06-2026, 11:01
RE: Karnety 26/27 - przez Podem - 03-06-2026, 12:57
RE: Karnety 26/27 - przez koziołek - 29-05-2026, 13:08
RE: Karnety 26/27 - przez Pucenty - 17-06-2026, 13:44
RE: Karnety 26/27 - przez raszko - 17-06-2026, 13:56
RE: Karnety 26/27 - przez Pucenty - 17-06-2026, 15:44
RE: Karnety 26/27 - przez Harley - 17-06-2026, 18:26
RE: Karnety 26/27 - przez Róża - 17-06-2026, 15:03
RE: Karnety 26/27 - przez Mosina - 18-06-2026, 13:32

Skocz do:


Browsing: 1 gości