28-05-2026, 15:49
(28-05-2026, 15:27)Mosina napisał(a): fair play jest 200 pln tańszy (tak na szybko z tego co patrzę). fajna opcja tak w ogóle, ale ogólnie 1:1 jest podwyżka ok 20%. nieuzsadniona z punktu widzenia inflacji ok 2-3%.
rozumiem że zbieramy kasę na transfery.
aż strach myśleć ile będą kosztować bilety na LM. i tylko mam nadzieję że karnetowcy utrzymają swoje atrakcyjne zniżki.
Z tymi zniżkami to już też było widać w tym sezonie... bilet na islandzkich ogórków ok.70 zł i zniżka dla karnetowiczów 50%, na mecz z Szachtarem bilety po ok.140zł i zniżka dla karnetowiczów... -20% (co też się oczywiście łapało/ie w opis "zniżki do -50%")
