(28-05-2026, 09:44)kkslech.com napisał(a): Tomasz Rząsa: Chcemy jak najszybciej skompletować kadrę, choć trzeba pamiętać, że chcemy jakościowych piłkarzy. Rok temu latem długo czekaliśmy na niektórych zawodników, ale było warto. Trener też woli dłużej zaczekać na kogoś konkretnego, niż brać szybciej kogoś z kogo później nie będzie zadowolony. Na naszej liście nadal są jedynki, jedynki nie odpadły, nadal możemy o nie powalczyć.
Czyli w sumie nie ma co liczyć na dobry transfer przed przygotowaniami do sezonu. Poczekają
