29-05-2026, 13:44
A my czekamy kolejny rok na LM, LE i meldujemy się w LKE który nie jest takim magnesem jak LM dla zawodników i połowa z nich odmawia a druga stawia zaporowe warunki. Nowe nie znałem.. a nie czekaj przecież to jest co rok przerabiane i choć człowiek się łudził, że tym razem będzie inaczej to widzę, że nie będzie i mityczne ,,Heliki" może przyjdą a może nie a może przyjdzie jakiś ananas pokroju Fiabemy.
