29-05-2026, 13:57
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2026, 13:58 przez strzelisty jupiter.)
Niech wypożyczą ze dwóch kozaków z lig top 5, ale z klubów, które nie mają szansy na Ligę Mistrzów. Niech to będzie magnesem. Środkowy obrońca i środkowy pomocnik na początek.
Nie sprzedawać swoich z pierwszego składu dopóki nie będzie dograny ktoś w jego miejsce.
Nie sprzedawać swoich z pierwszego składu dopóki nie będzie dograny ktoś w jego miejsce.

