30-05-2026, 17:44
Z innej bajki, Paweł Gołaszewski odchodzi z Poznań vs Warszawa. Lubiłem ten format I przyznam szczerze głównie dzieki niemu i od roku dzięki Rokoszewskiemu.
Cztery lata. Szkoda. Pomimo że Warszawiak to jedyny stamtąd normalny.
Pewnie idzie na stałe do tv
Cztery lata. Szkoda. Pomimo że Warszawiak to jedyny stamtąd normalny.
Pewnie idzie na stałe do tv
