30-05-2026, 17:47
Niestety nie 
Został dyrektorem komunikacji w Legii.
Z jednej strony lepiej, że on bo wiemy, że jest w miarę obiektywny i sensowny

Został dyrektorem komunikacji w Legii.
Z jednej strony lepiej, że on bo wiemy, że jest w miarę obiektywny i sensowny
