No ale mi chodziło o to, że nie będzie na siłę szukał pstryczka Lechowi.
Czy słaba ścieżka? Będąc kibicem chciałbym mieć szansę pracować na eksponowanym stanowisku w moim klubie.
Zobaczymy czy będzie widoczny w mediach.
Czy słaba ścieżka? Będąc kibicem chciałbym mieć szansę pracować na eksponowanym stanowisku w moim klubie.
Zobaczymy czy będzie widoczny w mediach.
