31-05-2026, 22:41
Ostatni klub w eklapie to Wieczysta. Po co to w eklapie nikt nie wie? Zero dopingu. Puste trybuny minutę po końcowym gwizdku więc brak kibiców. Będzie tylko to siedziało w eklpaie i przepłacało piłkarzy psując rynek. Mam nadzieje,że po roku będzie nara.
