01-06-2026, 09:43
Jak będą grać na Wiśle to frekwencja będzie wyższa niż w Niecieczy.
Co do "Poznań kontra Warszawa" to najsłabszym ogniwem tego formatu jest red. Dobrasz niestety. Gołaszewski nie krył nigdy komu kibicuje - szanuje. O Lechu zawsze z szacunkiem, w miarę obiektywnie. Poszedł drogą Henszela.
Co do "Poznań kontra Warszawa" to najsłabszym ogniwem tego formatu jest red. Dobrasz niestety. Gołaszewski nie krył nigdy komu kibicuje - szanuje. O Lechu zawsze z szacunkiem, w miarę obiektywnie. Poszedł drogą Henszela.
