03-06-2026, 20:40
(03-06-2026, 20:18)secret napisał(a): Filip Szymczaka to chyba do Jagielloni albo GKS. Jemu chyba chodziło o młodego
Nie dają gwarancji bramek bo grają ogony albo w ogóle nie grają. Może w końcu
Po Lisie o ile to jest prawda to DM z transferu i prawe skrzydło na wypożyczenie z opcją pierwokupu
Aaaaa no i ktoś na lewą obronę
Jako czwarty to jest mowa o Wojtka Szymczaku z rezerw.
