04-06-2026, 09:03
(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.
A to ciekawe. W jakich kryteriach to będziesz robił. Zresztą w słabym się wyróżnić jest czasami trudniej. No i całe szczęście że scauci z "zachodu" tak nie myślą, bo byśmy nikogo nie sprzedali.
No i populistyczny przykład: Znicz? Wynikało z biedy ale to inny temat.
Strzelisty: Lechia też się utrzymała. Zawodnicy zrobili puntky
