04-06-2026, 10:30
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2026, 10:33 przez strzelisty jupiter.)
(04-06-2026, 08:30)Róża napisał(a):(04-06-2026, 07:53)strzelisty jupiter napisał(a):(03-06-2026, 23:58)Róża napisał(a): No nie wypadł ale ja nie przepadam za wyciąganiem piłkarzy ze słabych klubów.
Korona w odróżnieniu od Lechii się utrzymała. I teraz pytanie który klub jest tutaj słaby. Bo ze słabych nie chcesz, a chcesz Żelizkę, czy jak to się tam pisze. Pomijając, że mieliśmy już dobrych piłkarzy ze słabych klubów. Na pierwsze tło wysuwa mi się Gergo Lovrencsics z Lombardu Papa.
A z I ligi to już w ogóle - wynika z powyższego - nie ma co brać.
Nie chcę Żelazki, pisałem tylko o poziomie piłkarza w jakiego powinniśmy celować. Chcesz grać jak Korona kupuj zawodników Korony. Pisaliśmy o tym już przy okazji Repki w Rakowie i prawie się potwìerdziło. Ale masz prawo nie pamiętać.
Czyli teraz piszesz inaczej. Wcześniej napisałeś, że nie chcesz piłkarzy ze słabych klubów, a teraz, że w tych słabych klubach są też piłkarze, w których możemy celować. Niekonsekwencja i trochę brak logiki.

@Mosina
Racja, nieuczciwymi praktykami, kupując ponad stan zawodników, którym nie płacili regularnie, utrzymali się. Nawet gdyby dorzucić im te pięć oczek, mieliby ich tyle samo co Korona, z których @Róża nie chce piłkarzy, bo to słaby klub.
