05-06-2026, 18:45
Tylko pytam spokojnie
typ miał do wyboru grać w ataku w rezerwach Lecha i nigdzie nie zaistnieć i teraz albo być już po karierze albo po zwiedzaniu Czarnkowa, Trzcianki i Drezdenka obecnie kończyć przygodę w jakimś Kole albo innym Łowiczu. Albo pójść do Legii i tam po przestawieniu zrobić swoją karierę i pograć w wielkiej piłce. Także mógł przepaść jak Jurga Olszak czy inny Cieslak albo pójść własną drogą. Jego wybór. Wybrał pod siebie a nie pod forum
typ miał do wyboru grać w ataku w rezerwach Lecha i nigdzie nie zaistnieć i teraz albo być już po karierze albo po zwiedzaniu Czarnkowa, Trzcianki i Drezdenka obecnie kończyć przygodę w jakimś Kole albo innym Łowiczu. Albo pójść do Legii i tam po przestawieniu zrobić swoją karierę i pograć w wielkiej piłce. Także mógł przepaść jak Jurga Olszak czy inny Cieslak albo pójść własną drogą. Jego wybór. Wybrał pod siebie a nie pod forum
