06-06-2026, 19:08
(06-06-2026, 18:17)strzelisty jupiter napisał(a): Warto mieć dwóch bramkarzy na poziomie. Ławka ambitnemu piłkarzowi nigdy nie zaszkodziła. Śmiem wątpić że pojawią się sensowne oferty, Bartka satysfakcjonujące. Wystarczy że potencjalny kupiec natknie się na filmy z fety jak gramolił się na poprzeczkę. Można się wyleczyć. Półżartem.
@koziołek
A co powiedział Puchacz?
Szczerze to ja wolałbym opierdolić tego Mrozka i wytargować niższą kwotę i zatrzymać Bułgara. Który jest sporo młodszy i jednak jakiś tam potencjał ma.

