(07-06-2026, 14:07)Róża napisał(a): Rząsa T.: „Zobaczymy, co wydarzy się z Antonim Kozubalem, po jego odejściu będziemy szukali bardziej profilu Timothego Oumy. Wtedy taki zawodnik rywalizowałby bardziej z Radosławem Murawskim, taki zawodnik wchodziłby między stoperów, grałby między liniami. Potrzebny byłby ktoś, kto zaasekuruje w bocznych sektorach. Szukamy też silnego, defensywnego pomocnika, który będzie zbierał głową długie piłki. Na pozycję numer osiem na dziś nikogo nie szukamy. Poradzimy sobie z Gislim Thordarsonem, Pablo Rodriguezem i Filipem Jagiełło.” Czy to jest Svetlin?Ouma za to pasuje idealnie XD
Rutkowski P.: ,,W tej drużynie potrzebujemy marzycieli, których pociągną doświadczeni gracze. Wiek nowych piłkarzy od 22 do maksymalnie 27 lat jest optymalny.” Czy to jest Dorsch, drugi raz wciskany do Lecha przez Borka?
nie wierz tak bardzo w te medialne wrzutki Rząsy i Rutka, bo sama Korona potwierdza, że ruch ze strony Lecha jest.
(07-06-2026, 12:56)Skorpion napisał(a): Jak przyjdzie Lis co uważam za dobry transfer to i tak będziemy dwójki potrzebowali. Bąkowski się nie nadaje?
Z tego co wypłynęło z klubu, Frederiksen dostrzegł potencjał nie w Bąkowskim tylko w Pruchniewskim. Do tego stopnia, że podobno uznali, że już się nadaje na dwójkę.
