10-06-2026, 04:26
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2026, 06:10 przez Róża.
Powód edycji: Dopisek
)
No ale dlaczego?
Oficjalnie ten biały to błękitny ale sprawdzę sobie później, czy coś takiego funkcjonowało na San Domingo.
Oficjalnie ten biały to błękitny ale sprawdzę sobie później, czy coś takiego funkcjonowało na San Domingo.
