10-06-2026, 08:08
Ale sezon ogórkowy. Jednak Janek Urban to fachowiec spierdolił nam mundial a tu taka rozkmina. No nic dzięki Janek. Spadku do dywizji C z nim nie życzę ale niestety obstawiam, że taki będzie.
|
Ocena wątku:
Title: Reprezentacja Polski
Tryb normalny |