12-06-2026, 19:36
(12-06-2026, 17:10)Róża napisał(a):(12-06-2026, 15:30)secret napisał(a): Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić.
Wątpię by Moder wrócił teraz do kraju. Jeśli się wyleczy z kontuzji i nie złapie kolejnej w szybkim czasie to jeszcze parę lat za granicą pohasa.
Wiesz, Guma też mógł jeszcze parę lat pohasać ale zrobił krok, którego Karol nie zrobił a Kuba mógłby. Każdy może sobie sam odpowiedzieć, kto lepiej wybrał rok temu.
Guma jest dobrym przykładem, chociaż z drugiej strony nie grał tyle co pewnie chciał (w Ekstraklasie 11x w wyjściowym składzie). Moder oczywiście mimo młodego wieku doświadczenie ma spore, ale myślę że Brighton i Feyenoord, to wciąż tylko 2 kluby zagraniczne a pewnie chciałby spróbować innych lig. Nie wierzę po prostu w jego powrót w tym roku
