(12-06-2026, 08:41)secret napisał(a): Feyenord chce sprzedać Modera
Co nie dziwne bo w tym sezonie to z 8 miesięcy był kontuzjowany. Jak nie kolano to przepuklina....
(12-06-2026, 08:40)lolas napisał(a): Pululu jednak w Widzewie . To jest jednak gamoń.
a skąd ten news?
https://weszlo.com/nowy-klub-afimico-pul...j-prostej/
Ja wiem, że to weszło ale chyba aż tak by się nie zbłaźnili … i szczerze mówiąc nie widzę go i nas więc niech tak będzie .


