Przecież on myślał, że jest najmądrzejszy więc nie będzie musiał dokładać i się uda. Pewnie dlatego mu się nie udaje bez dokładania i przepłacania własnych, sprawdzonych piłkarzy co skutkuje, że każdy prawie za darmo odchodzi.
I wisienka na torcie bo chciał trenerowi i zawodnikom, działaczom dawać udziału w klubie.
Przecież teraz trenera chce wywalić a pół roku temu chciał go udziałowcem zrobić.
Ciekawe jak te udziału miały funkcjonować bo za parę lat mogłoby tych udziałowców być sporo.
I wisienka na torcie bo chciał trenerowi i zawodnikom, działaczom dawać udziału w klubie.
Przecież teraz trenera chce wywalić a pół roku temu chciał go udziałowcem zrobić.
Ciekawe jak te udziału miały funkcjonować bo za parę lat mogłoby tych udziałowców być sporo.
