15-06-2026, 07:10
(12-06-2026, 23:04)Luqu napisał(a):(12-06-2026, 18:28)Skorpion napisał(a): A wiadomo co z nowym oświetleniem bo to stare nie spełnia norm UEFA plus nie można robić spektakli świetlnych. Wiadomo czy to też będzie zrobione?
Miało być robione w tym roku, ale coś nie ma info, że będzie to teraz... Przydałoby się.
Modernizacja oświetlenia była przewidziana na lato. Także jeśli nic tam z przetargiem się nie wysypało to powinni lada moment z tym startować.
