16-06-2026, 19:57
Trzeba podziękować UEFA za Puchar Konferencji bo widać, że Ekstrsklasa dostała tlenu. W kontekście Korony mówi się jeszcze o Urbańskim - jak będą mieli w środku Svetlina z Hellebrandem i Kacperka to awans do pucharów cel nr 1.
