16-06-2026, 23:11
Poza tym uzgodnić warunki można z kilkoma klubami a potem wybrać.
Był taki napastnik w Górniku na sesji zdjęciowej i wyjechał do Legii
Był taki napastnik w Górniku na sesji zdjęciowej i wyjechał do Legii
