17-06-2026, 08:43
Nie wiem pod jakim kątem gorszy - sportowo nie ma o czym gadać. Jedynie kibicowsko by nie było daleko
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |