17-06-2026, 08:53
Pod kątem sportowym. Gdyby grała Kopenhaga i Karabach to byłaby sraczka a to są jednak ekipy obecnie od nich lepsze.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |