17-06-2026, 12:11
Kur... no zawsze najgorszy rywal w tym LM. Jak nie Karabach to mistrz Danii zamiast jakichś Łotyszy czy San Marino.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |