17-06-2026, 12:16
Nie ma co marudzić, chcąc grać w LM takie drużyny trzeba ograć. Teraz zadanie dla zarządu żeby skompletować kadrę jak najszybciej żeby się zgrać i lecimy po marzenia
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |