17-06-2026, 12:18
Ech, co za pech kolejny raz. Ale tak jak piszecie, nie ma co marudzić. Rutkowski i Rząsa mają kolejny argument za tym, że nie ma co czekać i trzeba wzmacniać kadrę, bo inaczej znowu będzie w pizdę.
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |