17-06-2026, 12:19
Tu już nie chodzi o granie w LM, ale po przejściu I rundy dalej zostałyby w razie W eliminacje do LE. A tak od razu spadamy do LKE w razie niepowodzenia...
|
Ocena wątku:
Title: Quo Vadis Lech Poznań
Tryb normalny |