(17-06-2026, 12:16)Bonx82 napisał(a): Nie ma co marudzić, chcąc grać w LM takie drużyny trzeba ograć. Teraz zadanie dla zarządu żeby skompletować kadrę jak najszybciej żeby się zgrać i lecimy po marzenia
Zgoda z tym, że nie ma co marudzić, bo takie drużyny trzeba po prostu ograć, jak się chce grać w LM. Natomiast zadanie tutaj jest w 90%, jak nie więcej, w rękach sztabu i piłkarzy, których mieliśmy do dyspozycji w poprzednim sezonie. My sobie nie kupimy przejścia Duńczyków. Zawodników do ich przejścia już kupiliśmy. Wcześniej.
Jak będziemy wyglądali jak z Crveną, Genk, Karabachem itd. to żadne zakupy nam nie pomogą w pierwszych rundach...
