17-06-2026, 12:27
Jest jak pisze rojber.
Odpadnięcie w II rundzie eliminacji LM oznacza, że Lech trafia do III rundy eliminacji Ligi Europy.
Jeśli wygramy dwumecz w III rundzie LE zagramy w play-offach Ligi Europy o awans do fazy ligowej.
Jeśli przegramy w III rundzie LE przejdziemy do play-offów Ligi Konferencji.
Jeśli przegramy również play-off Ligi Konferencji wtedy dopiero odpadamy całkowicie z europejskich pucharów.
Odpadnięcie w II rundzie eliminacji LM oznacza, że Lech trafia do III rundy eliminacji Ligi Europy.
Jeśli wygramy dwumecz w III rundzie LE zagramy w play-offach Ligi Europy o awans do fazy ligowej.
Jeśli przegramy w III rundzie LE przejdziemy do play-offów Ligi Konferencji.
Jeśli przegramy również play-off Ligi Konferencji wtedy dopiero odpadamy całkowicie z europejskich pucharów.
