17-06-2026, 12:33
Aarhus zamiast się wzmacniać podobno się wyprzedaje więc spokojnie .
Mimo losowania jestem dobrej myśli, nasi potrafią się spiąć na teoretycznie mocniejsze drużyny
Myślę że z dużej chmury będzie mały deszcz
Mimo losowania jestem dobrej myśli, nasi potrafią się spiąć na teoretycznie mocniejsze drużyny
Myślę że z dużej chmury będzie mały deszcz
